תארים שיש בחו"ל אבל אין בישראל

תוכן עניינים

היכרות עם סוגים שונים של מסלולי לימוד יכולה לסייע למי שרוצים להשיג תואר בחו"ל, בלי להיות מחויבים למסלולים הקיימים בישראל בלבד. אז באיזה תחומים מדובר ומה היתרונות? הנה כל התשובות

סוגים שונים של תארים אקדמיים נלמדים בחו"ל ואינם זמינים בישראל. על קצה המזלג, ניתן להזכיר תארים שונים בדיסציפלינות כגון מדעי החברה, מדעי הרוח או אפילו רפואה. בגלל שכל מדינה רשאית לקבוע קריטריונים מעט אחרים בשאלה מהו תואר אקדמי ומהו לא, יש הבדלים בין האופן שבו נבנים המסלולים השונים באירופה, בארצות הברית, במזרח הרחוק וכמובן בישראל.

האם ומתי משתלם ללמוד בחו"ל?

היכרות עם תארים שיש בחו"ל אבל אין בישראל רק חלק מתוך מערכת שיקולים רחבה יותר. גם אם מביאים בחשבון את כל המסלולים הקיימים מעבר לים, עדיין נדרשת התאמה מסוימת שלהם לצרכים של קהל היעד והלקוחות. כאן מדובר למשל על הבדלים בין מסלולים לפי שכר לימוד, זמינות, תנאי קבלה וכן הלאה.

איפה מקבלים המלצות?

החדשות הטובות הן שאפשר לקבל המלצות. באמצעות המלצות מחברים ומשפחה, ניתן כיום לדעת מראש למה לצפות ולבחור מסלול לימודים בעל ערך מוסף. לאחר מכן, כל שנותר הוא להשתמש בתואר שמשיגים בחו"ל כדי להשתלב בשוק העבודה בכל מקום בארץ ובעולם.

לעוד המלצות על לימודים>>digiweb.org.il

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן