משקפי קריאה: מה אתם צריכים לקחת בחשבון בהזמנה אונליין?

תוכן עניינים

כל מה שצריך לדעת על הזמנת משקפי קריאה

אם אתם מחפשים משקפי קריאה חדשים, חשוב לדעת מה אתם צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם מבצעים רכישה. יש גורמים שונים שצריך להתחשב בהם, ביניהם סוג העדשות שמתאים לכם וצורת הפנים שלכם.

הכנו לכם מאמר קצר בו נסביר מה שאתם צריכים לדעת על הזמנת משקפיים לקריאה. נסקור נושאים כמו הצורה וגודל המסגרת, סוגי עדשות ועוד.

כשתסיימו לקרוא, תוכלו להזמין בביטחון זוג משקפיים חדשים שיתאימו לכם בצורה מושלמת. ואל תשכחו לנצל את המשלוח בחינם באתר I-Optic בקנייה ב-₪299 ויותר.

 

בוחרים משקפי קריאה? חשבו על צורת הפנים שלכם

חוץ מכל נושא האופנה שהוא כמובן תמיד רלוונטי, אחד הדברים הראשונים שעליכם לקחת בחשבון בהזמנת משקפי קריאה הוא הצורה והגודל של הפנים. צורת הפנים עוזרת לקבוע איזה סוג של מסגרת הכי מתאים לכם. אם יש לכם פנים קטנות, חשוב לבחור מסגרות שהן לא גדולות או מגושמות מדי. לעומת זאת, אם יש לכם פנים גדולות יחסית, תרצו לבחור מסגרת פרופורציונליות לפנים שלכם.
.

קחו בחשבון גם את צורת הפנים. אם יש לכם פנים עגולות, עדיף לבחור מסגרות בעלות צורה מלבנית. אם יש לכם פנים בצורת אליפסה, זכיתם, אתם יכולים להרכיב כמעט כל מסגרת!

סוג העדשות

הדבר הבא שאתם צריכים לשקול הוא סוג העדשה. עדשות למשקפי ראיה מתחלקות ל-2 קבוצות:

  • עדשות חד מוקדיות. עדשות רגילות, פשוטות יחסית, המשמשות לקריאה וראייה. בעדשות אלה כל שטח העדשה הוא זהה. המחיר שלהן נמוך לעומת עדשות רב מוקדיות.
  • עדשות רב מוקדיות. מדובר בעדשות יותר מתוחכמות, כמו למשל עדשות ביפוקל, מולטיפוקל ועוד. במשקפיים אלה העדשה מחולקת לפי הצורך, למשל לראייה לקרוב ולראיה לרחוק, עדשות אלו נחשבות משוכללות ומודרניות יותר, ולכן גם מחירן גבוה יותר בהשוואה לעדשות הפשוטות.

מה המספר שלכם?

לבסוף, מה שהכי חשוב הוא העדשה. כשאתם מזמינים משקפי קריאה, אתם צריכים לדעת מה המספר שלכם במשקפיים. קחו את הדף שקיבלתם מהאופטומטריסט שלכם, ושמרו אותו קרוב קרוב. הוא לידכם? יופי. עכשיו אתם יכולים להסתובב באתר שלנו ולבחור זוג משקפי קריאה שמוצא חן בעיניכם. אחרי שבחרתם, לחצו על הכפתור "הוסף עדשות אופטיות", ושם תוכלו להעלות את המרשם שלכם, כדי שנוכל להתאים לכם בדיוק, אבל בדיוק את העדשות שמתאימות לכם. מגניב, נכון?

 

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן