מילוי מושבים שקועים של ספה – יש מה לעשות?

תוכן עניינים

מושבי ספה שקועים הם בעיה נפוצה איתה מתמודדים בעלי בתים, ולעתים קרובות מובילה לאי נוחות ולמראה לא יפה. למרות שהכי קל וגם הכי מפתה זה פשוט להשליך את הספה כולה, מספר פתרונות חסכוניים ומעשיים יכולים לעזור להחזיר את מילוי מושבים שוקעים שלך לצורה המקורית ולהחזיר את הספה לקדמותה. מאמר זה יבחן אפשרויות שונות לתיקון מושבי ספה שקועים, שיאפשרו לכם ליהנות מחלל מגורים נוח ומושך ויזואלית.

בדוק את המסגרת והקפיצים

לפני ניסיון תיקון כלשהו, צריך להעריך את הסיבה העיקרית לשקיעה. השלב הראשון הוא בדיקת מסגרת הספה והקפיצים לאיתור כל נזק או בלאי.

  1. בדקו את המסגרת: הסירו את כריות הספה ובחנו את מסגרת העץ. חפשו חלקים רופפים או שבורים, שעלולים לתרום למראה השקוע. אם אתם מוצאים אזורים פגומים, תבדו אם הם שבורים או שניתן להציל אותם.
  1. בחנו את הקפיצים: הקפיצים בספה אחראים על מתן תמיכה ושמירה על צורת המושב. אם הם חלשים או פגומים, המושב עלול לשקוע. בדקו אם קיימים קפיצים שבורים, רופפים או מתוחים והחליפו אותם לפי הצורך.

החליפו את תכולת הכריות

המילוי של הכריות (לא רק כריות הנוי, אלא בכלל כל מזרן ומרכיב בספה) הוא זה שיוצר להם צורה ומאפשר לשבת עליהן בנוחות. אם התוכן שלהם ניזוק בצורה כלשהי, זה יכול לגרום להן להישקע, ואז לגרום לאי נוחות וגם צורה בלאי. תרוקנו את הכריות מהתוכן שלהם ובדקו אם החומר נראה שלם ו"בריא" או שהוא בלאי.

השתמש בתמיכה של דיקט או לוח חלקיקים

הוספת שכבת תמיכה מתחת לכריות יכולה לעזור להקל על מושבים שקועים. דיקט יכול לעשות א זה מעולה. זה מה שצריך לעשות:

  1. בדיקת מידות: תמדדו את הרוחב, העומק והגובה של מושב הספה, וודאו שיש לכם את המידות הנכונות עבור לוח התמיכה.
  1. תזמינו דיקסט לפי מידה: בהתאם למידות – הזמינו דיקט בהתאמה אישית מחנויות כמו הום סנטר
  1. הציבו את הדיקט: הסר את הכריות והנח את לוח התמיכה ישירות על מסגרת הספה, תוך הקפדה על עמידה צמודה לקפיצים.

השתמש ב-Sofa Saver או תמיכת מושב

שומרי ספות (Sofa Saver) או תומכים למושב הם מוצרים המעוצבים במיוחד כדי לעזור לשחזר את הצורה של מושבי ספה שקועים. מוצרים אלה עשויים בדרך כלל מחומרים עמידים וניתן למקם אותם בקלות מתחת לכריות כדי לספק תמיכה נוספת. כך תבצעו זאת:

  1. ביחרו את המידה הנכונה: שומרי הספה מגיעים בגדלים שונים, אז בחר את המתאימה למידות הספה שלך.
  1. התקן את שומר הספות: הסירו את הכריות, הניחו את שומר הספה על המסגרת והחליפו את הכריות. התמיכה הנוספת אמורה לעזור להרים את המושב השקוע ולשפר את הנוחות.

סיכום

מושבי ספה שקועים הם לא רק מכוערים אלא יכולים גם להוביל לאי נוחות ויציבה לקויה. עם זאת, על ידי זיהוי מקור הבעיה ושימוש בפתרון המתאים, תוכלו להחזיר את הספה שלכם לקדמותה. בין אם תבחרו להחליף תוספות כריות, להשתמש בתמיכת דיקט, או להשקיע בשומר ספה, שיטות אלו יכולות לתקן ביעילות מושבי ספה שקועים ולשפר את הנוחות והמראה של חלל המגורים שלכם. אם כל התהליך נשמע מורכב, תוכלו פשוט לפנות לאיש מקצוע מומלץ כדי שיעזור לכם. למעבר לאתר לחצו כאן

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן