מוצרי האנטי אייג'ינג שאתן חייבות להכיר

תוכן עניינים

עם השנים העור נוטה להתקמט, מופיעים עליו כתמי פיגמנטציה והוא סופג נזקי שמש ורוח. על מנת להפחית את סימני הגיל ישנם מגוון מוצרי אנטי-אייג'ינג בשוק. הנה המלצה איך לנווט בים של מוצרים שנועדו כולם לטשטש את סימני הגיל

תכשירי אנטי אייג'ינג

תכשירי אנטי-אייג'ינג הם תכשירים מועשרים בלחות וויטמינים המיועדים לעור בוגר, יבש ומקומט. מטרת התכשירים להפחית מעט את ההתקמטות של העור ולעכב את המשך תהליך ההזדקנות. תכשירי האנטי-אייג'ינג כוללים קרמים שונים לשימוש ביום ובלילה על גוף, פנים או עיניים, סרומים המסייעים להזנה ומיצוק העור ותכשירים הכוללים מעט צבע, הגנה מפני השמש והזנה לעור ונועדו לשימוש יומיומי למראה עור אחיד, חלק ומוצק ולמניעת נזקים עתידיים מתנאי מזג האוויר.

איך משתמשים נכון בתכשירים?

אמנם תכשירי אנטי-אייג'ינג מסייעים ומזינים את העור אך בשימוש לא נכון תכשירים אלה עלולים גם להזיק. נשים המשתמשות במוצרי אנטי אייג'נג לפני הגיל המומלץ על האריזה עלולות לסבול מפריחה ופצעונים על הפנים הנובעים מהעשרת יתר של העור בלחות וויטמינים, ללא צורך. גם סרומים, המועשרים ביותר לחות, יכולים לגרום לנפיחות באיזור המריחה אם התכשיר אינו מותאם למשתמשת וכן קרמי עיניים הנמרחים עד פתח הצינורית ממנו יוצאות הדמעות עלולים לגרום לסתימה או זיהום.

לעוד טיפים שווים>>lookalike.co.il

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן