מוצרי האיפור החמים של החורף

תוכן עניינים

בחורף פגעי מזג האוויר נוטים להתבטא גם בעור הפנים ובדרך שבה האיפור יושב עליו ולכן כדאי להיערך מראש. על ידי הכנת העור ורכישת חומרים המותאמים לתנאי מזג האוויר, תבטיחי לעצמך מראה זוהר גם כשהכל מסביב אפרורי. 

תנאי מזג האוויר

בחורף האוויר קר יותר ויבש יותר. יחד עם עם החשיפה למיזוג האוויר במקומות שונים העור נוטה להתייבש יותר מאשר בקיץ ולכן כדאי להכין את העור על ידי מריחת קרם לחות פעמיים ביום, עם עדיפות לקרם לחות מועשר במיוחד. בנוסף, כדאי לרכוש מוצרי איפור המועשרים בלחות על מנת לשמור על בריאות העור, מראה מתוח ועמידות המוצר על פניך. בהתחשב בעובדה שבחורף חשופים לרוחות, גשמים ושפשוף הפנים בצעיף או בצווארון המעיל, כדאי לרכוש מוצרי איפור עמידים שיחזיקו מעמד מול כל האתגרים. 

גוונים

בחורף העור מתבהר והופך לחיוור יותר ולכן יש להתאים מחדש מייקאפ בגוון בהיר יותר מזה המשמש לקיץ. בנוסף, גווני הסומק, הצלליות והשפתון נוטים לכיוון יותר מעושן וחמים בחורף. הגוונים הכהים משתלבים עם צבעי הבגדים ועם התאורה העמומה בחוץ ומשלימים את ההופעה. גווני החורף צריכים להתאים לגוון המייקאפ, אם את בהירה ונראית חיוורת יותר בחורף, מומלץ שפתון שאינו כהה מדי על מנת לא לגרום לקונטרס גבוה מדי.

לעוד טרנדים חמים בעולם האיפור>>fresh.org.il

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן