לשדרג את הסלון עם אקססוריז בלבד? כן, זה אפשרי

תוכן עניינים

תקופת החגים כבר בשיאה והרצון לחדש לא פוסח עלינו גם השנה. החדשות הטובות הן שאין צורך לשבור בשביל זה את החיסכון לחופשה השנתית. בזכות כמה צעדים פשוטים אך מדויקים, ניתן להשיג את השינוי המבוקש שיסמן עבורנו את תחילתה של תקופה חדשה. אלו ארבע הצעות קטנות עבור שינוי גדול .

החלפת הווילונות

הטקסטיל שעוטף את הבית שלנו משפיע באופן ישיר על האווירה. המפגש עם האור הטבעי המסתנן מן החלונות במהלך היום, או האור הרך שמאיר אותם לעת ערב. בעזרת החלפת הווילונות ניתן לשנות מקצה לקצה את האווירה ומראה הבית. בחירה בהדפס ייחודי, צבע שיכול להתאים ולעבוד עם המזנון בסלון או עם המטבח יעשו את העבודה במינימום מאמץ. 

לבחור באקססוריז הנכונים

ריענון השגרה במספר מצומצם אך איכותי של אלמנטים יכול לחולל את השינוי הנכון. כריות נוי איכותיות בעלות הדפס או מרקם רך, מדף ספרים דקורטיבי וחדש, צמחיה מרעננת או שטיח מפתיע – כל אלו יכולים להפוך את הסלון המוכר לחלל חדש, נעים ומפתיע עבור המשפחה והאורחים כאחד. 

לסמן קיר כוח

צעד קטן שעושה שינוי ענק. בחירה בקיר מרכזי ומשמעותי בחלל שבין הסלון לבין המטבח או פינת האוכל והפיכתו לאטרקציה בזכות בחירה בצבע נועז או חיפוי בחומריות שונה מבשאר הבית, או אפילו הפיכתו לקיר גלריה – כל אלה הופכים את מערכת היחסים בחלל הבית למשודרגת, מעוצבת ויוקרתית יותר. כל מה שדרוש לכך הוא השקעה בקיר אחד בלבד. 

לסדר אחת ולתמיד את קיר הגלריה

החגים, החופשים והמשפחה שמתכנסת יחד הם בדיוק מה שאנו זקוקים לו כדי להתניע את הפרויקט המשפחתי הבא. אם אספנו לאורך השנים תמונות משפחתיות או את ציורי הילדים, יצירות אומנות קטנות או הדפסים שמצאו חן בעינינו – זה הזמן לאסוף את כולם, למסגר ולתלות ברחבי הבית. בשינוי הזה ההשקעה היא מינימלית ביחס לערך המוסף והחדש הזה עבורנו כמשפחה. 

אלו היו רק ארבע הצעות קטנות, אבל האפשרויות למעשה כמעט בלתי מוגבלות. בחירה באלמנט הנכון עבור ביתנו – קטן כגדול, יכול להפוך את החלל השגרתי ביותר לנוח, נעים ומרגש בדיוק כמו שתמיד רצינו.  

A lot of decorative cozy pillows

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן