ייבוש תת רצפתי

תוכן עניינים

התמודדתם היטב עם הנזילה שתפסה אתכם לגמרי לא מוכנים? בשלב הבא יהיה עליכם לבחון כי לא נשארו שאריות של מים בכל מיני אזורים שונים. במציאות של ימינו מים יכולים לחלחל לכל מקום, גם אם אתם בטוחים כי לא כך קרה. על מנת שתוכלו להיות רגועים חובה לעשות בדיקה מקיפה מתחת לריצוף. מספיק שיהיה חור קטן בריצוף על מנת שכמויות אדירות של מים יחלחלו פנימה. הימצאות של רטיבות מתחת לרצפה היא עניין רציני, כזה שאינכם יכולים להישאר אדישים אליו. גם אם העניין נראה לכם שולי, תזכרו כי הוא עלול להפוך למהותי עם השנים שעוברות. כל עוד הרטיבות היא רטיבות כלואה, לא באמת יהיה לה לאן ללכת או לאיפה להיעלם. במאמר הבא נדבר על השיטה היעילה ביותר להתמודדות עם רטיבות מתחת לרצפה, ייבוש תת רצפתי. ייבוש שנועד לגרום לכך שכל המים שחדרו אל מתחת לריצוף ייעלמו כלא היו, ויחזירו אתכם למצב הרצוי. 

איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?

לשמחתכם, אינכם צריכים להיות אלה שעושים את הייבוש התת רצפתי. בדיוק בשביל זה ישנם אנשי מקצוע שמגיעים עם הציוד המתאים ועם המכשור הנדרש לביצוע המשימה. על מנת לבצע ייבוש תת רצפתי ישנו צורך לאתר את מקור הרטיבות כפי שעושים בקירות. באמצעות כלים מתקדמים מאתרים את מקור הנזילה, המקום שיהיה מועד לפורענות אם וכאשר. לאחר שמאתרים את המקום הספציפי עושים חור קטן ברצפה שנועד לאפשר להגיע אל הרטיבות. דרך החור שעושים ברצפה יהיה אפשר להכניס מכשיר זעיר ששואב את המים. המכשיר יודע לעשות את העבודה הנדרשת ממנו, כך שהתוצאה תהיה תוצאה משביעת רצון. מרוב שהחור ברצפה הוא קטן לא באמת יהיה צורך להחליף את הריצוף עצמו.

מהו ייבוש תת רצפתי מחיר?

כמו שאתם מבינים המחיר של ייבוש תת רצפתי משתנה בהתאם לאיש המקצוע אליו תפנו. לכל איש מקצוע יש את המחירון שלו, בטח כאשר מדובר על עניין שונה ומורכב. אנו מציעים לכם שלא לבחור את איש המקצוע רק על סמך ייבוש תת רצפתי מחיר, אלא על סמך פרמטרים נוספים. בסופו של יום השיקולים הללו הם השיקולים שאמורים להרכיב את תמונת המצב כולה. כמה באמת יעלה לכם להזמין איש מקצוע לצורך ייבוש תת רצפתי? המחיר הממוצע לייבוש מתחת לרצפה נע בין 80 עד 130 ₪ למ"ר. רק כאשר איש המקצוע יגיע אליכם לבית הוא ידע איך לתת הצעת מחיר מדויקת.  

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן