הסרת שיער בלייזר – גלו את כל החידושים

תוכן עניינים

אם אתם חשבתם אי פעם לעשות טיפול של הסרת שיער בלייזר, יש מספר דברים אשר חשוב לכם לדעת לפני והם יכולים מאוד לעזור לכם בתהליך. להרבה אנשים כבר נמאס מהגילוח, המריטה, השעווה או כל השיטות האחרות שיש היום להסרה של שיער בפנים ולכן לא מפליא שהסרת שיער בלייזר הוא אחד מן ההליכים הקוסמטיים הנפוצים ביותר שיש היום. מדובר בשיטה מאוד מצליחה להסרת שיער בצורה שהיא מדויקת, מהירה ולטווח מאוד ארוך במרבית המקרים. למרות שהסרה של שיער בלייזר נחשבת אל שיטה שהיא בטוחה ויעילה יחסית, ישנם הבדלים מאוד גדולין במידה של הצלחת הטיפול אצל בני אדם שונים. במאמר זה אנו נפרט מספר נקודות חשובות וכמה חידושים אשר חשוב לדעת לפני שאתם מתחילים את התהליך.

טיפול נטול כאבים

הסרת שיער בלייזר עובדת באמצעות שליחה של קרני אור אל תוך הפיגמנט של השערה. האור מומר אל חום, אשר פוגע בשורשים של השערה ובזקיקי השערה. מדובר בהליך ללא כאב, בגלל מנגנוני הקירור אשר קיימים בכל מכשירי הלייזר החדישים. הפעולה אשר מנגנון הקירור יוצר היא יצירה של פרץ אוויר קריר שיוצא אל המקום של כיוון הלייזר, ופועל בשביל לשכך נקודתית את הכאב באותו האזור. לכן כאשר אתם בוחרים מקום לעשות בו את הטיפול, תשימו לב שמכשיר הלייזר כולל ביחד איתו גם את אותה הטכנולוגיה.

הסבלנות שלכם משתלמת

אמנם יש מקרים אשר אפשר לראות תוצאות ישירות לאחר הטיפול הראשון, אבל במרבית המקרים אפשר לראות תוצאות משמעותיות רק לאחר 2-3 שבועות. התוצאות המלאות של כל הטיפול מתקבלות רק לאחר 8-12 טיפולים. בהתאם אל אזורי הטיפול, זאת יכולה להיות תקופה שהיא ממושכת יחסית אשר בה הציפייה רבה מאוד וההמתנה היא ממושכת, בגלל זה חשוב מאוד לשמור על סבלנות ולהבין שבאמת מדובר כאן בתהליך שהוא יכול לקחת זמן. כדאי מאוד להגיע אל טיפול גם עם ציפיות שהן ריאליות ולדעת שלחלק מבני האדם לוקח קצת יותר זמן להגיב אל הטיפולים. כמה שהטיפול יימשך, ככה ייפתח מרווח שהוא גדול יותר ויותר בין הטיפולים והשיער שלכם יחזור לצמוח בצורה דלילה ודקה יותר.

הסרת שיער בלייזר

 

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן