המלצות לימי גיבוש

תוכן עניינים

כדי לעבוד טוב ביחד וליצור סביבת עבודה נעימה, אפקטיבית, פרודוקטיבית צריך להכיר אחד את השני יותר לעומק. בדיוק בשביל המטרה הזו נוצרו ימי גיבוש של חברות. החוויה מייצרת קרבה בין אנשים, מאירה אותם באור חדש ועוזרת לייצר תחושת חברות ואחווה. 

מחפשים רעיונות לימי גיבוש מלכדים וחווייתיים? 

 

יום בריאות במשרד – חוויה עם ערך מוסף

לא כל ימי הגיבוש חייבים להיות בעלי תקציב גבוה מאוד, אפשר גם בעזרת יצירתיות ליצור יום גיבוש במשרד ואפילו לא לעצור את העבודה באופן מלא.
יום בריאות במשרד יכול לכלול: הרצאה של מאמן כושר\ תזונאי עם טיפים לאורך חיים בריא ואיך אפשר לשלב זאת במהלך העבודה בחברה. עמדה של ארוחת בוקר בריאה: דגנים בריאים, ירקות ופירות, שתייה מרעננת וטבעית, עמדת שייקים, יוגורטים וכל דבר שעולם לכם לראש! 

 

ערב סטאנדאפ\ הופעה 

אם יש לכם אולם כנסים או אירועים במשרד תוכלו להציע לאחר שעות העבודה ערב סטאנדאפ או הופעה שיקרו שם. להוסיף בופה בצד עם קוקטיילים או יין ובירות ולהנות מערב במשרד – לא במשרד. זה ידוע שהופעות ופעילויות שגורמות לנו לצחוק גורמים לאנשים מסביבנו להשתחרר, להוריד הגנות ולהיפתח, לכן ערבים מהסוג הזה הם מומלצים מאוד בסביבות של משרדים גדולים עם הרבה עובדים. במיוחד הופעות שיש בהן המון אינטרקציות עם הקהל.

 

ימיי גיבוש בטבע – מגייסים את הטבע לעזרתנו!

מה יותר מגבש מיום כיפי בטבע. אפשר לבחור כל פעילות בהתאם לתקציב שיש לכם: טרקטורונים, פיינטבול, מסלול בטבע, חוף הים או כל דבר שתוכלו לחשוב שיתאים לחתך האוכלוסייה הרווח בחברה. (שזה כמובן פרמטר חשוב בבחירת ימי גיבוש וכיף לעובדים.
להיות בטבע ומחוץ למשרד ביחד ישחרר אצל המון אנשים צדדים שלא יוצאים מהם במשרד. החל מהלבוש השונה ועד לשפת הדיבור הפחות מקצועית ומחושבת.
רוצים לייצר קרבה בין אנשים? תוציאו אותם לחיק הטבע! 

ימי גיבוש כחוויה קולינרית:

תחשבו על זה, כל הצוות מטייל בשוק הכרמל, עוברים בין המקומות השווים והאייקונים של השוק. אין כמו סיור קולינרי מודרך ובטן שבעה כדי לגבש את הצוות שלכם. המגוון הרחב, ההליכה בשוק והאווירה בהחלט בלתי נשכחים ומעניינים. תוכלו לבחור ולהתאים לכם את הסיור, לבקר במבשלת בירה או לשבת בבר יין מגניב ותוסס. 

מקום העבודה יכול להיראות אחרת לגמרי, אחרי ימי גיבוש או לפניהם. אתם לא מאמינים? תנסו אותנו ותיווכחו לדעת שנוצרו חברויות מגניבות וכיפיות בין העובדים שלכם.

 

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן