הכנת הבית להדברה

תוכן עניינים

החלטתם לעשות הדברה? נפלא! אתם בדרך להיות נטולי מזיקים. אך בטרם יגיע המדביר לביתכם עליכם לשאול את עצמכם כמה שאלות. כיצד יש להכין את הבית להדברה? מה יהיו ההוראות אחרי פיזור הרעלים? האם זה מסוכן לבעלי חיים או תינוקות זוחלים? ועוד פריטי מידע חשובים שעל המדביר לצייד אתכם בהם.  

 

הכנת הבית להדברה – האם תלויית מזיק?

התשובה הקצרה היא: כמובן שכן!

 

בהדברות סטנדרטיות לג'וקים (תיקנים אמריקאיים) ונמלים שם ההדברה מתבצעת בעיקר על כל הפנאלים בדירה, בארון מתחת לכיור ובכל הניקוזים (קרי: המטבח, האמבטיות וכו') תצטרכו לפנות בעיקר את כל "המסביב של הבית" כלומר את כל הפנאלים. 

 

רגע.. מה זה פנאלים?

 

הפנאלים אלו החלקים התחתונים של הקיר. ההדברה תתבצע בעיקר סביב שטח הדירה על כל החלקים לאורך הדירה. בנוסף כיוון שג'וקים אוהבים להגיע גם דרך צנרות הביוב תבוצע הדברה בארון מתחת לכיור וכן בכל הניקוזים. 

גרים בבית פרטי?

לבית פרטי יתרונות רבים ומעט חסרונות. היתרונות ידועים לכולם, אין יותר כיף מ-לשתות קפה בגינה, לשמוע את הציפורים מצייצות ולגעת ברגל חשופה בכר הדשא הלח. עם זאת, ישנן כמה חסרונות (מבחינת מזיקים) שכן בתים פרטיים חשופים הרבה יותר מדירות (מעל קומה ראשונה) למזיקים. בראש ובראשונה לנמלים שמגיעות ומגיחות מהגינה, ג'וקים הנכנסים דרך חריצי החלונות או ממערכת הביוב, לחשופיות, יתושים ומה לא. 

 

לכן אם אתם מבצעים הדברה סטנדרטית של ג'וקים (תיקנים אמריקאיים) ונמלים דעו שעל המדביר לרסס גם מסביב לבית הפרטי, סביב כל מסגרות החלונות, בכל שבילי הגישה ובעיקר בתוך בורות הביוב. הדברה שתבוצע בבית פרטי ללא כל הדגשים האלה למעשה לא תמנע ממזיקים מלהיכנס לקודש הקודשים שלכם. 

 

הכנת הבית להדברת פרעושים: 

הדברת פרעושים מתבצעת כמו הדברת ג'וקים ונמלים אך כאן יש תוספת משמעותית. לפני שאספר לכם כיצד היא מתבצעת אסביר לכם את הטבע של הפרעושים. 

 

כיצד מגיעים פרעושים לביתי?

ב 99% מהמקרים הפרעושים מגיעים בעקבות חתולה שהחליטה להמליט בחצר ביתכם (חפשו מתחת לדק, באזור המחסן או באזורים שאתם פחות משתמשים בהם בגינה). מהרגע שהחתולה מתחילה להתיישב להמליט (והיא מתיישבת שם לאורך זמן רב ולא זזה) הפרעושים מזהים אותה ומתחילים לתקוף את החתולה ואת סביבתה. 

כאשר אתם עוברים בגינה בחצר ביתכם (ואם אתם גרים בבניין אז נכנסים לדירה דרך חצר הבניין) הפרעושים שלהם לא כל כך אכפת איזה דם הם ישתו (שלכם או של החתולה) עטים עליכם, קופצים, מוצצים דם ונושרים לקרקע. 

מכיוון שכך הדברת פרעושים מתבצעת לא רק על כל הפנאלים בבית אלא גם על כל המרצפות ואיך אנחנו במזיקיס ממליצים לכם להכין את הבית? "כאילו אתם מכינים את הבית לספונג'ה". 

 

קיימות עוד הדברות רבות אך סקרנו את הנפוצות ביותר. רוצים ללמוד עוד על כיצד להכין את הבית להדברה? להזמין הדברה און ליין, ללמוד על חומרי ההדברה ומי הם המדבירים? הכנסו לאתר מזיקיס המדביר היווני וגלו כיצד מדבירים, באילו חומרי הדברה משתמשים וחשוב מהכל מחיר של כל הדברה והדברה. 

 

לעוד מידע על הדברה – ההבדלים והסוגים השונים – היכנסו לאתר מזיקיס או התקשרו – 054-686-34-86

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן