הכירו את הקורקינט הקטלני – Zero 10x

תוכן עניינים

אחרי הרבה זמן של שליטה בצמרת הקורקינטים החשמליים של אינוקים ומי 2, הגיע הזמן שנכיר חברה מתחרה שנותנת פייט ומתקרבת לאחוריהם של הענקיות. חברת זירו מייצרת קורקינטים שכבר נמצאים ברמה השווה לחברות הגדולות, בכל רובד אפשרי והיבט של הכלי. בואו והכירו את הכלי החדש והחזק שלהם – x10

בואו נכיר

הדגם המדובר זכה בשנת 2019 בתואר הקורקינט החשמלי הטוב בעולם. zero 10x הוא קורקינט עם סוללה בהספק סטנדרטי של 48v, מערכת שיכוך מלאה, תחושת יציבות וביטחון מוחלט בנסיעה ומשקל ממוצע של 29 קילוגרמים.

מערכת השיכוך

אנחנו מדברים פה על מערכת שיכוך לא רגילה. zero 10x מגיע עם מערכת שיכוך הידראולית מלאה מקדימה ומאחור, שמקנה לרוכב את הנוכחות המקסימלית שאפשר במהלך הרכיבה. מערכת השיכוך המדוברת עוברת התאמה אישית לרוכש של הקורקינט הפראי הזה במעמד הקנייה.

מערכת בלימה

בניגוד לקורקינטים רבים וגם לאופניים רבות בשוק, חברת זירו לא לקחו בקלות את עניין הבלימה. zero 10x מספק מערכת בלימה שנוצרה מתוך ההבנה שלכלים הקטנים החשמליים האלו יש צורך חיוני שיכול להציל את חיי הרוכב במקרה חירום. לכן, מערכת בלימה מבוססת שמן עם דסקיות מחוררות, כמו שרואים על אופני שטח, כמו שרואים על אופנועים.

טווח הנסיעה

כל הנתונים שסקרנו עבורכם עד כה משתכללים לכדי נתון מטורף ובלתי נתפס. בתנאי מעבדה, כל הנתונים של zero 10x מספקים לו טווח נסיע הבלתי מתפשר של עד 65 קילומטרים. לפרופורציה, תוכלו לנסוע עם הקורקינט הזה מתל אביב לנתניה ובחזרה, מבלי צורך להטעין אותו!

סיכום מלא אבק למתחרים

zero 10x הוא סוג של בשורה לעולם הקורקינטים החשמליים. הנתונים שלו הם ברמה הגבוהה ביותר, הוא מגיע עם שיכוך מלא, בולמי שמן… כל הנתונים שלו עולים בקנה אחד עם פאר היצירה של אינוקים וחברת מי 2. הגורם שמטה את התחרות לכיוון של zero 10x הוא ללא ספר תג המחיר שנמוך יותר משל החברות המתחרות. הגיע הזמן לקורקינט חדש, זול יותר, נוח יותר ופונקציונלי יותר מהיצע השוק. 

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן