האם מנוף סל הוא בטיחותי?

תוכן עניינים

האם מנוף סל הוא בטיחותי?

מנוף סל הוא בטיחותי מאד מבחינה טכנית, שכן מדובר בסל בטיחותי ומובנה שניתן לבצע עמו שלל עבודות שונות. לכן עבור בעלי מקצוע שונים שעובדים בגובה כמו צבעיים, חשמלאים וכדומה, יהיה מנוף הסל בטיחותי הרבה יותר מאשר מעלה על סולם גבוה, או טיפוס עם רתמה. עם זאת, ההימצאות על הסל בגובה כמובן כוללת סיכונים וחשוב להישמע להוראות הבטיחות ולהיעזר בקסדה ובשאר האמצעים הנדרשים בהתאם לחוק ולמקצוע.

 

מה היתרונות של מנוף סל?

 מנוף סל הוא בין המנופים הנפוצים והפופולריים ביותר כיום, הן בעולם העבודה והתעשייה כמו באתרי בנייה וכדומה, אך הן לצרכים פרטיים כמו מעבר דירה, עבודות תחזוקה ביתיות בגובה וכדומה. הפופולריות הזו נובעת משלל היתרונות שמנוף הסל מאפשר ומקנה:

בטיחותיות – מנוף הסל כולל יתרונות בטיחותיים, שכן מדובר באמצעי הגבהה בטיחותי יותר מעליה על סולם והיקשרות לרתמה. בזכות מנוף הסל, ניתן לעמוד ביציבות על שטח קבוע.

אפקטיביות – מנוף הסל מסייע לבעל המקצוע לבצע את עבודתו בנוחות וכך במקצועיות ובאפקטיביות המרביות, שהוא לא ישיג על סולם או אמצעי הרמה אחרים. 

גבהים משמעותיים – יתרון נוסף ומשמעותי של מנוף הסל הוא הגבהים שזה מסוגל להגיע אליהם בפשטות, וכך לבצע עבודות שונות והעברות תכולה בכל קומה וגובה. 

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן