איפור עמיד במים – איך עושים את זה נכון?

תוכן עניינים

איפור עמיד במים נמצא בשימוש רחב בקרב ציבור שומרות השבת, בעת בילוי בבריכה או בים ובימים גשומים של חורף. עם זאת, את האיפור העמיד קשה יותר לתקן ולנקות ולכן כדאי להכיר את המבחר ואיך בוחרים.

עור הפנים

בשנים האחרונות הטכנולוגיה מתקדמת ואיתה הולכים ומשתכללים המוצרים העמידים במים. בנוגע למייקאפ עמיד בדרך כלל מצויין על האריזה מספר השעות שהמייקאפ עמיד בו. מייקאפ עמיד לרוב יומלץ לעור מעורב או שמן מאחר ויש בו אבקות ומינרלים שנוטים לייבש את העור. עם זאת לרוב הנשים, גם לבעלות העור היבש, ישנה שמנוניות יתר בימי הקיץ והחום ולכן כדאי לבדוק את שעות עמידות המייקאפ על עצמך ולא לסמוך רק על הכתוב באריזה. מומלץ לא למרוח קרם לחות לפני שימוש במייקאפ עמיד על מנת לתת למייקאפ אפשרות להידבק היטב לעור.

עיניים ושפתיים

גם בתחום איפור העיניים והשפתיים ישנם מוצרים עמידים. המסקרה העמידה היתה המוצר העמיד הראשון בשוק אך מאז מים רבים עברו בנהר והצטרפו אליה עפרונות, אייליינרים, שפתונים ותוחמים עמידים. צלליות עמידות יגיעו לרוב בצורת קרם ויונחו בתנועות טפיחה עדינות על מנת להיצמד היטב לעור העדין מעל העפעף. על מנת לחזק עמידות שפתון כדאי למרוח מתחת שכבה של תוחם, על כל השפתיים.

 

לעוד טיפים שישדרגו אתכן>>www.u-v.org.il

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן