איך לדעת מה מתאים לכם ללמוד?

תוכן עניינים

הגדרת צרכים, התייעצות עם בוגרי מסלולי לימודים שונים ובעיקר הקשבה לעצמכם ולתחומי העניין שלכם – חייבים להיות עקרונות מנחים בכל תהליך של בחירת תואר או לימודי תעודה. עדיין מתלבטים? הנה כל המידע הרלוונטי

בחירת תחום לימודים היא משימה מורכבת שמחייבת השקעה של זמן ומשאבים. עם זאת, חשוב גם לדעת איך להשתמש בזמן ובמשאבים ובעיקר באיזה פרמטרים להתמקד. בהקשר הזה, יש כמה טיפים שיכולים וצריכים לסייע לגברים ונשים בכל הגילאים.

הגדירו את הצרכים שלכם

החליטו מה מתאים לכם ללמוד לפי הצרכים שלכם: לימודי תעודה לעבודה מיידית, תואר ראשון להשתלבות כללית בקריירה או תואר שני להמשך הדרך באקדמיה. אחרי שתגדירו את הצרכים ואת התקציב, תוכלו לבחור ולהחליט סופית גם לפי שכר הלימוד הרלוונטי. 

התייעצו עם בוגרי מסלולים

התייעצות עם בוגרי מסלולים שדומים למה שמעניין אתכם ללמוד תאפשר לכם לקבל מידע פנימי. הכי טוב לקבל את המידע מחברים, קרובים ובני משפחה, אך ניתן גם לעשות את זה באינטרנט. 

הקשיבו לעצמכם!

למדו משהו שמעניין אתכם. עזבו כרגע השלכות לטווח הקצר והארוך, כי אי אפשר לדעת מה יוליד יום. בנוסף, הקשיבו לעצמכם כי ככל הנראה תשיגו ציונים טובים יותר בתחום שאתם מתחברים אליו מאשר בתחומים אחרים. שיהיה בהצלחה!

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן