איך בוחרים ברזנט

תוכן עניינים

עשויים מחומרים חזקים ועמידים למים, ברזנטים הם הכיסויים המושלמים לסיפוק הגנה מפני תנאי מזג אוויר קשים, לכלוך ופסולת.
עם שימושים מרובים, ברזנט בדרך כלל יעיל כ:

  • סוג של מחסה מפני תנאים טבעיים כמו רוחות חזקות, גשם ו/או אור שמש
  • כיסוי עמיד למים למגרשי ספורט או חפצים וסחורות כמו כלי רכב, סירות, דוכנים ועוד.

 

בבואכם לבחור את הברזנט המתאים, יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון.

הגודל והמשקל של הברזנט, סוג החומר ממנו הוא עשוי ותנאי מזג האוויר שבהם הוא ישמש הם כולם גורמים חשובים שישפיעו על ההחלטה שלך.

איכות וסוג החומר

יריעות משמשות לרוב בחוץ, בעיקר ככלי הגנה לכל מיני חפצים, מרכבים ועד סחורות מסחריות, מכונות וציוד ועוד ועוד.

תרצו ברזנט קל לטיפול אך עמיד מספיק כדי לתת ביצועים טובים בתנאי מזג אוויר משתנים. כדי לבחור את הברזנט המתאים, יש לבדוק את העובי שלו ואת סוג החומר המשמש בייצור.

לשימוש כללי, כגון כיסוי פריטים, ברזנט כמו ​​פלריג – יוטה או פלריג אטום, ככל הנראה יספיק. אם הצורך שלכם הוא מחסה מהשמש, רשת צל זה הברזנט המתאים. אם הצורך הוא עמידות למים, שמשונית PVC תתאים.

גודל

כשזה מגיע לברזנטים, לגודל יש משמעות. צריך לקחת בחשבון מה הצורך של הברזנט, ובמידה ומשתמשים בו לבניית אוהל, סגירת מרפסות או כיסוי ציוד או כלי רכב, תצטרכו ברזנט גדול שיכול לתת מספיק כיסוי. למרבה המזל, ישנם ברזנטים רבים בשוק המגיעים בגדלים שונים. כמו כן, ישנן מתפרות מיוחדות אשר מתאימות את הגודל של הברזנט כדי לענות על צרכי הלקוח, כמו אצלנו בהכל בים.

קלות שימוש

תכונה חשובה נוספת שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת ברזנט היא קלות השימוש. חפשו ברזנטים שיש להם לולאות כדי שתוכלו להתקין או לחבר אותם בקלות למקום בו הם צריכים להיות, דרך לאבטח את הברזנט ולהבטיח שהיא לא תיפול.

אצלנו בהכל בים https://www.brz.co.il תוכלו למצוא ברזנטים מחומרים שונים ומגוונים המתאימים לכל צורך ושימוש. בהתאמה אישית, ניתן לתפור ברזנט לכל מטרה בגודל שמתאים לצרכים שלכם. 

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן