אופנת הטבעות של 2022

תוכן עניינים

האופנה קובעת במידה רבה מה נלבש, מה ננעל וגם מה נענוד באותה השנה.
אז מי שהאופנה משחקת תפקיד בעבורו ומתעניין בימים אלו ברכישת טבעות, חשוב שידאג להכיר בשלב הראשון את הטרנדים החמים ביותר בתחום.
אם גם אתם מתעניינים בנושא של אופנת הטבעות של 2022 , להלן הטרנדים החמים שחשוב שתכירו: 

טבעות יהלום


אם פעם טבעות יהלום היו בעיקר משמשות כטבעות אירוסין, כיום, הודות לכניסה של יהלומי המעבדה לחיינו – והעובדה שהיהלומים הפכו כתוצאה מכך להרבה יותר נגישים. כיום, טבעות יהלום יכולות להשתלב עם כל הופעת לבוש וגם אף אישה לא חייבת להמתין להצעת נישואין בכדי ליהנות ממנה – כאשר, באפשרותה לרכוש לעצמה טבעת יהלום מעוצבת, אופנתית ומרשימה. 

ערבוב של כסף וזהב


בשנת 2022, יש יותר גמישות אופנתית, כך שיש אפשרות לערבב בין טבעות כסף לבין טבעות זהב באותה היד – כך שתוכלו ליהנות מתוצאה אופנתית ומרשימה. חשוב לציין שהטרנד הזה רלוונטי לא רק לטבעות אלא גם לשרשראות וצמידים.  

טבעות עם פנינים


נכון לשנת 2022, לא רק טבעות יהלומים נחשבות ליוקרתיות ומרשימות אלא גם טבעות עם פנינים.
טבעות אלו יכולות לשלב פנינים בצורות ובגדלים שונים. 

טבעות עם נוכחות

טבעות עם נוכחות ונפח נחשבות גם הן למאוד אופנתיות. ניתן למצוא היצע רחב של טבעות המתאפיינות בחותמות גדולות ומלאות בנוכחות – מהסוג שלא ניתן להתעלם מהן. 

מספר טבעות על אצבע


אם עד עכשיו התרגלתן לענוד מקסימום טבעת אחת על אצבע ולענוד טבעות על מקסימום 2-3 אצבעות. כיום תוכלו לייצר שילובים מיוחדים ולענוד 2 טבעות על אצבע אחת – וכמובן, ככל שתבחרו לעשות שימוש ביותר טבעות, כך התוצאה תהיה יותר אופנתית ויותר מרשימה. 

טרנדים בעולם טבעות האירוסין


גם בתחום טבעות האירוסין ניתן למצוא אופנות וטרנדים. כך שמי שמחפש טבעות אירוסין בשנת 2022, חשוב שיכיר בין היתר את הטבעות הבאות: טבעות עם 3 אבנים, טבעות עם יהלומים צהובים טבעות הכוללות יהלומים עם חיתוך אובלי.

אז בפעם הבאה שאתם הולכים לרכוש טבעות, תוכלו לדעת כל מה שאתם צריכים בכל מה שקשור לטרנדים הכי עדכניים בתחום.  

שתפו את הכתבה

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים 24/7 בכל מה שחם!

דילוג לתוכן